piątek, 25 lutego 2011

Urodzinki


 Pogadajmy…” obchodzi urodziny. Właśnie dostałam prezent! Dwa prezenty! Laurkę oraz pieczęć! 
Zobaczcie sami.    
  

        To już trzy latka obecności w sieci. Z tej okazji przydzielam temu blogowi tytuł: „Blog Niezwykły”.
       Samochwała? No, nie całkiem. Takie miano Blog uzyskał już od koleżanki alElli - współrodzicielki i współtwórczyni tego miejsca. Ten Blog zasługuje na tytuł Niezwykły, nie z powodu wybitnej jakości tekstów ale z powodu niezwykłej zdolności przyciągania wspaniałych, niebanalnych i mądrych ludzi! Blog ma niewiele złotych gwiazdek i wyróżnień.
Nie jest Blogiem Żadnego Roku ale jest miejscem niezwykłym!  I już!
Bo to Wy, drodzy czytelnicy i komentatorzy, tworzycie tu klimat. Z każdego Waszego komentarza aż bije nieudawana życzliwość, szacunek, inteligentny dowcip i łagodna zaduma. Nie ma tu kłótni i wyzwisk, są różnice zdań ale wypowiadane z uszanowaniem. I zapewne dlatego zabłąkani w sieci internauci wpadają tu czasem na jakieś peerelowskie hasło szukając choćby zapomnianych goździków.  I już zostają. I również dlatego dawni znajomi z dyskusyjnego Forum na Interii /tam się to nasze Pogadajmy… zaczęło/ zaglądają i cieszą się widząc dalszy ciąg wspomnień. I są tu razem z nami. Tworzą Ten  Blog oraz więzy autentycznej przyjaźni. Zaprosiłam ich na te Urodzinki! Może się spotkamy znów??? Zaprosiłam też innych gości. Może przyjdą?
Bo -  to była nasza Polska, nasze dzieciństwo i dorastanie. Nasze nadzieje i rozczarowania. Nie pozwalamy opluwać i wyśmiewać swojego życia i Kraju który tworzyliśmy. Kraju świeżo podniesionego z wojennych gruzów rękami naszych Rodziców.
Bardzo niedawny, może nieco kontrowersyjny, cytat - głos z Forum Interii gdzie nasz dawny wątek Pogadajmy o Peerelu nadal żyje…:
Przez całe 20 lat niepodległej, niezależnej, samorządnej RP budżet państwa ratuje dorobek plugawego PRL. Jak dotąd świetlana RP nic nie sprzedała swego, bo swego po prostu nie ma. Jedynym wyjątkiem jest eksport żywego towaru, czyli naszych pięknych kobiet.
/andromedaC/

Drodzy Przyjaciele!
Za wspólne trzy lata pięknie dziękuję i zapraszam na Tort!
   
          Tort również Niezwykły, zrobiony przez Elżbietkę53 pewnego czerwcowego popołudnia on-line, na Forum…
          Tak sobie wtedy gadaliśmy o jakimś bardzo ważnym peerelowskim zagadnieniu, a Elżbietka w tym czasie piekła tort informując nas o kolejnych etapach produkcji.
- „już piszczy w piecu…”
- „teraz robię frędzelki i falbanki… mam na to 20 min…”
- „już gotowy i okazały oczekuje miłych gości…”
           Przełykaliśmy ślinę… ale cóż, tort był dla gości w Realu! Dla nas jednak pozostał w pamięci jako element uroczej pogawędki i teraz przydał się na Urodziny!
          To jest naprawdę TEN TORT troszkę tylko dostosowany  do dzisiejszej okazji!
   

Oto  depesza z ostatniej chwili :
"niech żyje sojusz blogersko-komentatorski pod przewodnictwem kol.Bet i skrzydłami bratniego Blog.Onet !!!
Niech żyjeeeeeeee ! ! ! "
Bet
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dla błądzących - pomoc przy komentowaniu:

Jeśli nie masz konta w Google wybierz opcję:

- Anonimowy, ale podpisz się pod treścią komentarza, proszę.

- Nazwa/adres URL w okienku Nazwa wpisz swój nick lub imię, a w okienku adres URL wkopiuj adres swojego bloga

Za wszystkie komentarze bardzo dziękuję.